Adhesive concrete & waterstop & spacer
دفتر فروش : 8-65574707

تکیه گاه نئوپرن

تمامی سازه ها به علت برخی از عوامل نظیر دما ،فشار ،انقباض ،رانش ،زلزله و تحمل بار دچار لرزش و تکان می شوند بنابراین نیازمند شیوه و تمهیداتی هستند تا در برابر این لرزشها مقاومت آن ها افزایش یابد ، تکیه گاه نئوپرن می تواند بهترین راه حل این مشکل باشد.

خواص و اثرات:

قابلیت انعطاف در یک زمان و در دو جهت مختلف

تحمل همزمان تاب در سه محور مختلف

تحمل نگهداری بارهای عمودی و افقی

موارد کاربرد:

در بیشتر موارد یک سازه منحصراً متکی بر تکیه گاه بوده و تمامی فشارها را به وسیله تکیه گاه پراکنده نموده و عبور می دهد  تکیه گاه ابزاری کاملاً اقتصادی برای حفاظت سازه ها و جلوگیری از تعمیرات و ساخت مجدد سازه می باشند. مراقبت و کنترل تکیه گاه میتواند کیفیت دائمی آن را تضمین نماید و می توان با آزمایش ثابت کرد که حتی یک تکیه گاه ثابت می تواند در مقابل بار چند هزار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع مقاومت کند تکیه گاه نئوپرن بر پایه پلی کلروپرن با کیفیت بالا ساخته می شود که دارای ثبات ،استحکام و عمر طولانی تر نسبت به لاستیک طبیعی است.

ورقه های فولادی با کیفیت قابل انبساط زیاد به واسطه جوش شیمیایی در بین لایه های نئوپرن قرار دارند ، چسبندگی نئوپرن به فولاد برای حرکت و وضعیت تکیه گاه در زیر بار بسیار مهم است.

تکیه گاه نئوپرن از توده های یکپارچه که امکان جابجایی لایه ها را نمی دهد تشکیل شده و ورق های فولادی در بین لایه های نئوپرن محصور شده اند بنابراین هیچگونه خطر زنگ زدگی و فساد تدریجی آنها را تهدید نمی کند و می بایست از محکم شدن سطوح تکیه گاه بر روی سازه دقت لازم به عمل آید.

طبق آزمایش های انجام شده مقاومت نهایی تکیه گاه علیرغم ابعاد نقشه بیش از 2000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع تخمین زده شده ، با این حال فشار مجاز محدود شده و متشابه ابعاد نقشه بنا به دلایل موجود می باشد.

جدول فشار متراکم مجاز

 مشخصات فیزیکی و شیمیایی

برگشت به حالت اولیه پس از تحمل فشار : 100٪

مدول الاستیسیته برشی در بارهای قائم : Kg/cm2ا 11/82

مدول الاستیسیته فشاری : Kg/cm2ا 4429

مقاومت کششی : M pa ا19

درصد ازدیاد طول : 470٪

سختی  SHore Aا70

توضیحات:

در استفاده از تکیه گاه ساده و تقویت نشده بوسیله صفحات فلزی نئوپرن می بایست 2 سانتیمتر از هر طرف محل مورد نظر بر روی سازه کوچکتر باشدو بنا به قوانین اجسام ساکن لازم است تکیه گاه ها تا جائیکه ممکن می باشد نسبت به باری که باید تحمل کنند در ابعاد کوچکتر انتخاب شوند تا

بدینوسیله طبق نظریه کارشناسان از تغییر شکل آنها در زیر بار وارده تا پائین ترین حد ممکن کاسته شود ، بنابراین پوشاندن تمامی سطح مورد نظر با تکیه گاه نئوپرن معقول نمی باشد.

دانلود کاتالوگ M.I.C

دانلود کاتالوگ جامع شرکت بهساز بتن متین M.I.C co

بهساز بتن متین

تماس با M.I.C

دفتر فروش : اندیشه شهرک صدف خیابان دکتر قریب مجتمع آناهیتا طبقه 3 واحد 12

شماره تماس  : 8-65574707

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

M.I.C در یک نگاه

بهساز بتن متین با تلاش در زمینه تولید، واردات، اجرای آب بندی، مشاوره و فروش افزودنیهای بتن در صنعت ساخت و ساز با محوریت راه اندازی فازهای تولیدی در زمینه محصولات نوین افزودنی ها و نوارهای واتراستاپ منطبق با استانداردها و معیارهای بین المللی و همچنین مشاوره در زمینه کاربرد صحیح مواد تولیدی این شرکت در جهت مقاوم سازی، سبک سازی و در نهایت ارتقاء سطح کیفی ساخت و ساز تأسیس گردید و همچنین کوشا در مسیر معین با گامهای محکم قدم بر میدارد.