Adhesive concrete & waterstop & spacer
دفتر فروش : 8-65574707

سویل فلکس درای در عایق کاری های مسطح

Capture

سویل فلکس درای در عایق کاری های مسطح نظیر نشت آب های زیر زمینی از کف زمین و یا نفوذ آب باران , بوسیله روش درناژ(زه کشی) , در پی سازی , روی شاپ و حصیر های فلزی , در مخازن و منبع آب آشامیدنی زیر سنگ فرش ها و کاشی کاری های حمام , آشپزخانه, سرویس های بهداشتی , محیط های خیس, عایق کاری دیواره های انبار آب ,عایق کاری های زد نم, طبقات زیرزمینی مسکونی , انواع تراس ها , پل ها , سقف ها , سد ها و تونل ها مورد استفاده قرار می گیرد

سویل فلکس درای درمقابل خاصیت اسیدی محیط و اشعات فرابنفش خورشید کاملا مقاوم می باشد. به علت دارا بودن خاصیت ضد باکتریایی از رشد جلبک جلوگیری می کند

IMG 20150609 WA0019

محل های مورد استفاده سویل فلکس درای (به عنوان ماده کاملا مطمئن در برابر مشکلات جدی عایق کاری )

در عایق کاری تمام سطح هایی که در مقابل آب و مواد شیمیایی تاثیر پذیرند, عایق کاری کف و دیواره های انبار های سرمایشی , ترک ها و شکستگی ها , مورد استفاده قرار می گیرد. سویل فلکس درای در مقابل اسید الکال ها و محلول های شیمیایی تجزیه کننده و ترکیب شونده مقاوم است. در عایق کاری زمین های خیس .یر و روی کاشی ها و سرامیک ها ع انواع پشت بام های شیشه ای , فضایی , فلزی , تراس ها , کنار و رو کاری های ساختمانی , پی سازی , کانال های آب , مکان های چوبی , قایق و کشتی و استخر های ورزشی براحتی قابل استفاده می باشد و به علت دارا بودن خاصیت ضد باکتریایی از رشد جلبک جلوگیری می کند.

سویل فلکس درای در زه کشی ها , پی سازی , مکان های خیس مانند حمام داخل استخر و ساواک های استخر(کانال های تخلیه اطراف استخر) , انواع پشت بام های فضایی, سقف های شیشه ای و مکان های چوبی مورد استفاده است.

نقاط قوت سویل فلکس درای

در مقابل الکلیل ها , محیط های اسیدی و بازی مقاوم است و مصالح را از مواد و محلول های ساینده حفظ می کند. ضد باکتری و ضد قارچ است . عاری از سولونت است . برای سلامتی انسان مضر نیست و مخرب نیست در مقابل اشعات فرابنفش تاثیر ناپذیر و در برابر نور خورشید مقاوم است . در گرما و سرمای شدید ( از -45 الی 280 درجه ) خواص خود را حفظ میکند. ضد صربه است و ساییده نمی شود. در پر کردن انواع ترک ها شکستگی و درز ها موثر است. خاصیت کشسانی دارد . زود خشک می شود و عمر طولانی دارد. گارانتی خدمات و محصولات ارائه شده پنج سال می باشد.

IMG 20150609 WA0018

 

 

دانلود کاتالوگ M.I.C

دانلود کاتالوگ جامع شرکت بهساز بتن متین M.I.C co

بهساز بتن متین

M.I.C در یک نگاه

بهساز بتن متین با تلاش در زمینه تولید، واردات، اجرای آب بندی، مشاوره و فروش افزودنیهای بتن در صنعت ساخت و ساز با محوریت راه اندازی فازهای تولیدی در زمینه محصولات نوین افزودنی ها و نوارهای واتراستاپ منطبق با استانداردها و معیارهای بین المللی و همچنین مشاوره در زمینه کاربرد صحیح مواد تولیدی این شرکت در جهت مقاوم سازی، سبک سازی و در نهایت ارتقاء سطح کیفی ساخت و ساز تأسیس گردید و همچنین کوشا در مسیر معین با گامهای محکم قدم بر میدارد.